FastLogic jako firma

photocompany

Jesteśmy nowocześnie zorganizowanym zespołem inżynierów-naukowców, zajmujących się wyspecjalizowanymi projektami z zakresu nowoczesnej elektroniki i oprogramowania dla systemów wbudowanych. Wspieramy realizację projektów na każdym etapie tworzenia nowego produktu, od badań rozwojowych przez prototypowanie do masowej produkcji włącznie. Obszar kompetencji naszego zespołu obejmuje zarówno systemy elektroniczne oparte na nowoczesnych, szybkich układach cyfrowych FPGA, DSP i SoC, jak też rozwiązania analogowe – od dedykowanych obwodów kondycjonowania sygnałów po specjalizowane impulsowe obwody mocy.

Nasz zespół programistów posiada bogate doświadczenie w zakresie projektowania i implementacji oprogramowania niskopoziomowego dla systemów wbudowanych. W obszarze naszych kompetencji znajdują się metody analizy i przetwarzania sygnałów, specjalizowane sterowniki dla systemów operacyjnych Linux i Windows. W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy również systemy operacyjne czasu rzeczywistego (RTOS), w szczególności dla aplikacji krytycznych. Dla wymagających projektów realizujemy specjalizowane bloki IP (HDL) do implementacji w strukturach reprogramowalnych FPGA czy układach ASIC.
Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą oferowanych przez nas usług.

FastLogic jako ludzie

Zdjęcie Kamila Grabowskiego
Kamil GRABOWSKI, współzałożyciel oraz Prezes Zarządu FastLogic Sp. z o. o. – w roku 2010 na Politechnice Łódzkiej uzyskał z wyróżnieniem tytuł doktora nauk technicznych w dziedzinie elektronika. W roku 2012 otrzymał Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za najlepszą dysertację w swojej dziedzinie. Laureat wielu nagród i wyróżnień w kraju i za granicą, m.in. medali na międzynarodowych wystawach wynalazków. Absolwent programu stażowo-szkoleniowego MNiSW, w ramach którego w 2012 roku odbył staż na Uniwersytecie Stanforda.

Zdjęcie Adama Piotrowskiego
Adam PIOTROWSKI, współzałożyciel oraz Członek Zarządu FastLogic Sp. z o.o. – w roku 2010 na Politechnice Łódzkiej uzyskał z wyróżnieniem tytuł doktora nauk technicznych w dziedzinie ‘informatyka’. W roku 2011 otrzymał nagrodę ABB IT Challenge Second Award za pracę doktorską.